SL2210008
DigiKey raktári szám
570-SL2210008-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SL2210008
Leírás
ICL 10 OHM 20% 8A 22MM
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bekapcsolási túláram-korlátozó 10 Ohms ±20% 8 A 0,866" (22,00mm)
Kategória
Tűrés
±20%
Gyártó
Vishay Ametherm
Max. állandósult áram
8 A
Sorozat
Ellenállás / állandósult áramon
100 mOhms
Csomagolás
Ömlesztve
Átmérő
0,866" (22,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Ellenállás / 25°C-on
10 Ohms