MS3220008
DigiKey raktári szám
570-MS3220008-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MS3220008
Leírás
ICL 20 OHM 25% 8A 31MM
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bekapcsolási túláram-korlátozó 20 Ohms ±25% 8 A 1,220" (31,00mm)
Kategória
Tűrés
±25%
Gyártó
Vishay Ametherm
Max. állandósult áram
8 A
Sorozat
Ellenállás / állandósult áramon
220 mOhms
Csomagolás
Ömlesztve
Átmérő
1,220" (31,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,307" (7,80mm)
Ellenállás / 25°C-on
20 Ohms