LM2596S-3.3
LM2596S-3.3
DigiKey raktári szám
4518-LM2596S-3.3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4518-LM2596S-3.3CT-ND - Vágott szalag (CT)
4518-LM2596S-3.3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM2596S-3.3
Leírás
IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5L
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív rögzített 3,3V 1 Kimenet 3A TO-263-6, D2PAK (5 kivezetés + fül), TO-263BA
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
40V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapcsolási frekvencia
150kHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)