LM2596S-3.3/NOPB
DigiKey raktári szám
LM2596S-3.3/NOPB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM2596S-3.3/NOPB
Leírás
IC REG BUCK 3.3V 3A TO263
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív rögzített 3,3V 1 Kimenet 3A TO-263-6, D2PAK (5 kivezetés + fül), TO-263BA
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LM2596S-3.3/NOPB modellek
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
40V
Csomagolás
Csőtár
Kapcsolási frekvencia
150kHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimeneti polaritás
Pozitív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Topológia
Tokozás
Kimenet típusa
Gyártói tokozás
TO-263 (DDPAK-5)
Kimenetek száma
1
Alap típusszám
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V