ATTINY85-20SF
DigiKey raktári szám
ATTINY85-20SF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATTINY85-20SF
Leírás
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-SOIC
EDA / CAD modellek
ATTINY85-20SF modellek
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
20MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
USI
Gyártói tokozás
8-SOIC
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
8-SOIC (0,209", 5,30mm széles)