7M-24.000MAHK-T megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
TXC CORPORATION
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
TXC CORPORATION
Raktáron: 0
Adatlap
Abracon LLC
EPSON
EPSON
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Raltron Electronics
Raktáron: 30
Paraméterek tekintetében egyenértékű
NextGen Components
24 MHz ±30ppm kristály 20pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
7M-24.000MAHK-T
DigiKey raktári szám
7M-24.000MAHK-T-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
7M-24.000MAHK-T
Leírás
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
7M-24.000MAHK-T modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
20pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
24 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)