R2016-24.000-18-3030-EXT-TR
DigiKey raktári szám
2151-R2016-24.000-18-3030-EXT-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2151-R2016-24.000-18-3030-EXT-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
R2016-24.000-18-3030-EXT-TR
Leírás
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz ±30ppm kristály 18pF 120 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
120 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
24 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)