XF24M00000S420
DigiKey raktári szám
3372-XF24M00000S420TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
TGS
Gyártói cikkszám
XF24M00000S420
Leírás
CRYSTAL 24M 10PPM,20PF 4 Pads,SM
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz ±10ppm kristály 20pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
20pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
24 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)