P090S-14T20BR10K
P090S-14T20BR10K
P090S-14T20BR10K
DigiKey raktári szám
987-1277-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
P090S-14T20BR10K
Leírás
POT 10K OHM 1/32W PLASTIC LINEAR
Gyártói standard átfutási idő
34 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10k Ohm 1 Rész lineáris Furatszerelt Potenciométer Ütközőállás 1.0 Kierros Vezetőképes műanyag 0,03W, 1/32W NYÁK érintkezők, panelhez rögzítő peckek
Kategória
Pályák száma
1
Gyártó
TT Electronics/BI
Potenciométer típusa
Fent állítható
Sorozat
Elforgatás
280°
Csomagolás
Tálca
Ellenállás anyaga
Vezetőképes műanyag
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők, panelhez rögzítő peckek
Ellenállás (Ohm)
10k
Működtető elem típusa
recézett
Tűrés
±20%
Működtető elem hossza
0,787" (20,00mm)
Teljesítmény (Watt)
0,03W, 1/32W
Működtető elem átmérője
0,236" (6,00mm)
Beépített kapcsoló
Ütközőállás
Rögzítés módja
Furatszerelt
Fordulatok száma
1.0
Ház mérete
Négyszögletes - 0,433" x 0,386" előlap (11,00mm x 9,80mm)