09VR1K20F1C103B1
09VR1K20F1C103B1
09VR1K20F1C103B1
DigiKey raktári szám
CT3182-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
09VR1K20F1C103B1
Leírás
POT 10K OHM 1/20W CARBON LINEAR
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10k Ohm 1 Rész lineáris Furatszerelt Potenciométer Ütközőállás 1.0 Kierros Szén 0,05W, 1/20W NYÁK érintkezők
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
09VR1K20F1C103B1 modellek
Kategória
Pályák száma
1
Gyártó
CTS Electrocomponents
Potenciométer típusa
Fent állítható
Sorozat
Elforgatás
280°
Csomagolás
Ömlesztve
Ellenállás anyaga
Szén
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Ellenállás (Ohm)
10k
Működtető elem típusa
Lapos
Tűrés
±20%
Működtető elem hossza
0,787" (20,00mm)
Teljesítmény (Watt)
0,05W, 1/20W
Működtető elem átmérője
0,236" (6,00mm)
Beépített kapcsoló
Ütközőállás
Rögzítés módja
Furatszerelt
Fordulatok száma
1.0
Ház mérete
Négyszögletes - 0,465" x 0,386" előlap (11,80mm x 9,80mm)