TPSM63606RDLR
DigiKey raktári szám
296-TPSM63606RDLRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-TPSM63606RDLRCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-TPSM63606RDLRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPSM63606RDLR
Leírás
DC DC CONVERTER 1-16V
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 1 ~ 16V 6A 3V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TPSM63606RDLR modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
6A
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI, távoli érzékelés
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
91,3%
Típus
Nem izolált PoL modul
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
20-PowerBFQFN modul
Bemeneti feszültség (min.)
3V
Méretek
0,22" H. x 0,20" Sz. x 0,16" M. (5,5mm x 5,0mm x 4,1mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V