BLM15HD182SN1D
DigiKey raktári szám
490-5196-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5196-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-5196-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM15HD182SN1D
Leírás
FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN
Részletes leírás
1.8 kOhms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 200mA 2,2ohm
EDA / CAD modellek
BLM15HD182SN1D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
200mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
2,2ohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,022" (0,55mm)
Méretek
0,039" H. x 0,022" Sz. (1,00mm x 0,55mm)
Impedancia / frekvencia
1.8 kOhms @ 100 MHz