TLV1117-18IDCYR
DigiKey raktári szám
296-21109-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-21109-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-21109-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TLV1117-18IDCYR
Leírás
IC REG LIN 1.8V 800MA SOT-223-4
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 800mA SOT-223-4
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TLV1117-18IDCYR modellek
Kategória
Dropout feszültség (max.)
1,3V / 800mA
Gyrt.
Kimeneti áram
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Bemeneti feszültség (max.)
15V
Gyártói tokozás
SOT-223-4
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V