TLV1117-33IDCYR
DigiKey raktári szám
296-21113-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-21113-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-21113-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TLV1117-33IDCYR
Leírás
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-4
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 800mA SOT-223-4
EDA / CAD modellek
TLV1117-33IDCYR modellek
Kategória
Dropout feszültség (max.)
1,3V / 800mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
15V
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V