LD1117AS18TR
DigiKey raktári szám
497-1226-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-1226-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-1226-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LD1117AS18TR
Leírás
IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT-223
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A SOT-223
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LD1117AS18TR modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
10 mA
PSRR
80dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Bemeneti feszültség (max.)
15V
Gyártói tokozás
SOT-223
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
1,3V / 1A