SN74LVC2G14DCKT nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Texas Instruments
Raktáron: 11 272
Adatlap
Texas Instruments
Raktáron: 50 615
Adatlap
Direct
onsemi
Upgrade
Nexperia USA Inc.
Similar
Diodes Incorporated
Raktáron: 524
Similar
Nexperia USA Inc.
onsemi
inverter IC 2 Csatorna Schmitt trigger SC-70-6
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SN74LVC2G14DCKT
DigiKey raktári szám
296-26619-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-26619-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-26619-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SN74LVC2G14DCKT
Leírás
IC INVERT SCHMITT 2CH 2IN SC70-6
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
SN74LVC2G14DCKT modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Max. nyugalmi áram
10 µA
Gyrt.
Kimeneti áram - magas, alacsony
32mA, 32mA
Sorozat
Alacsony logikai szint
0,3V ~ 1,4V
Magas logikai szint
1,4V ~ 3,7V
Max. terjedési késleltetés / V, max. CL
4,7ns / 5V, 50pF
Logikai áramkör típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Áramkörök száma
2
Bemenetek száma
2
Gyártói tokozás
SC-70-6
Tulajdonságok
Schmitt trigger
Tokozás
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Tápfeszültség
1,65V ~ 5,5V