NFM41PC155B1E3L
DigiKey raktári szám
490-6986-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-6986-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-6986-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFM41PC155B1E3L
Leírás
CAP FEEDTHRU 1.5UF 25V 1806
Részletes leírás
1.5 µF Átvezető kondenzátor 25V 6 A 9mohm 1806 (4516 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
EDA / CAD modellek
NFM41PC155B1E3L modellek
Kategória
Áram
6 A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
9mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Tokozás
1806 (4516 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Méretek
0,177" H. x 0,063" Sz. (4,50mm x 1,60mm)
Kapacitás
1.5 µF
Max. magasság
0,047" (1,20mm)
Tűrés
-20%, +50%
Alap típusszám
Névleges feszültség
25V