LP5912DRV33EVM
DigiKey raktári szám
296-44585-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LP5912DRV33EVM
Leírás
EVAL BOARD FOR LP5912
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LP5912 1 - egyszeres Csatorna / IC Pozitív, fix Fejlesztőlap lineáris feszültségszabályozókhoz
Kategória
Kimeneti áram
500mA
Gyártó
Texas Instruments
Bemeneti feszültség
1,6V ~ 6,5V
Csomagolás
Ömlesztve
Szabályozó típusa
Pozitív, fix
Alkatrész státusza
Aktív
Tartalom
áramköri lap(ok)
Csatorna / IC
1 - egyszeres
Felhasznált IC vagy alkatrész
LP5912
Kimeneti feszültség
3,3V