LP5912-3.3DRVR
DigiKey raktári szám
296-47214-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-47214-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-47214-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LP5912-3.3DRVR
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6-WSON
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA 6-WSON (2x2)
EDA / CAD modellek
LP5912-3.3DRVR modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
55 µA
PSRR
80dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
6,5V
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
6-WSON (2x2)
Dropout feszültség (max.)
0,18V / 500mA