LP5912-1.5DRVT
DigiKey raktári szám
296-LP5912-1.5DRVTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-LP5912-1.5DRVTCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-LP5912-1.5DRVTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LP5912-1.5DRVT
Leírás
IC REG LINEAR 1.5V 500MA 6-WSON
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA 6-WSON (2x2)
EDA / CAD modellek
LP5912-1.5DRVT modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
55 µA
PSRR
80dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
6,5V
Kimeneti feszültség (min.)
1,5V