DLM0NSN500HY2D
DigiKey raktári szám
490-DLM0NSN500HY2DTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-DLM0NSN500HY2DCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-DLM0NSN500HY2DDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLM0NSN500HY2D
Leírás
CMC 100MA 2LN 50 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 50 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 3,375ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DLM0NSN500HY2D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
100mA
Gyártó
Murata Electronics
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
3,375ohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
5V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,033" H. x 0,026" Sz. (0,85mm x 0,65mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,020" (0,50mm)
Impedancia / frekvencia
50 Ohms @ 100 MHz