LP5912-2.8DRVT
DigiKey raktári szám
296-LP5912-2.8DRVTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-LP5912-2.8DRVTCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-LP5912-2.8DRVTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LP5912-2.8DRVT
Leírás
IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6-WSON
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA 6-WSON (2x2)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LP5912-2.8DRVT modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
55 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
600 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
80dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Alkatrész státusza
Elavult
Vezérlési funkciók
engedélyezés, megfelelő tápfeszültség érzékelése, lágyindítás
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet, fordított polaritás, Rövidzárlat
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
6,5V
Tokozás
6-WDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
2,8V
Gyártói tokozás
6-WSON (2x2)
Dropout feszültség (max.)
0,25V / 500mA