LP5912Q2.8DRVTQ1
DigiKey raktári szám
296-LP5912Q2.8DRVTQ1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-LP5912Q2.8DRVTQ1CT-ND - Vágott szalag (CT)
296-LP5912Q2.8DRVTQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LP5912Q2.8DRVTQ1
Leírás
IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6-WSON
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA 6-WSON (2x2)
EDA / CAD modellek
LP5912Q2.8DRVTQ1 modellek
PSRR
80dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimenet típusa
Típusjelölés
autóipar
Szabályozók száma
1
Minősítés
AEC-Q100
Bemeneti feszültség (max.)
6,5V
Kimeneti feszültség (min.)
2,8V
Tokozás
6-WDFN szabadon lévő kontaktus
Dropout feszültség (max.)
0,25V / 500mA