LP3991TL-1.5/NOPB | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | LP3991TL-1.5/NOPB |
Leírás | IC REG LINEAR 1.5V 300MA 4-DSBGA |
Gyártói standard átfutási idő | 6 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA 4-DSBGA (1x1) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | LP3991TL-1.5/NOPB modellek |
Kategória | Nyugalmi áram (Iq) 100 µA |
Gyrt. | Max. üzemi áram 225 µA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | PSRR 65dB (1kHz) |
Alkatrész státusza Aktív | Vezérlési funkciók engedélyezés |
Kimeneti polaritás | Védelmi funkciók túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat |
Kimenet típusa | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Szabályozók száma 1 | Rögzítés módja Felületszerelt |
Bemeneti feszültség (max.) 4V | Tokozás 4-WFBGA, DSBGA |
Kimeneti feszültség (min.) 1,5V | Gyártói tokozás 4-DSBGA (1x1) |
Dropout feszültség (max.) 0,16V / 300mA | Alap típusszám |