PIC24F04KA201-I/MQ
DigiKey raktári szám
PIC24F04KA201-I/MQ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24F04KA201-I/MQ
Leírás
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 20VQFN
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 4KB (1,375K x 24) FLASH 20-VQFN (5x5)
EDA / CAD modellek
PIC24F04KA201-I/MQ modellek
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
RAM mérete
512 x 8
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
Alkatrész státusza
Aktív
Adatátalakítók
A/D 9x10b
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Oszcillátor típusa
belső
Főprocesszor
PIC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Mag mérete
16bit
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
32MHz