LP3991TL-1.5EV-VIEW-B
LP3991TL-1.5EV
DigiKey raktári szám
296-49812-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LP3991TL-1.5EV
Leírás
EVAL BOARD FOR LP3991
Vevői azonosító
Részletes leírás
LP3991 1 - egyszeres Csatorna / IC Pozitív, fix Fejlesztőlap lineáris feszültségszabályozókhoz
Kategória
Kimeneti áram
300mA
Gyártó
Texas Instruments
Bemeneti feszültség
1,65V ~ 4V
Csomagolás
Doboz
Szabályozó típusa
Pozitív, fix
Alkatrész státusza
Elavult
Tartalom
áramköri lap(ok)
Csatorna / IC
1 - egyszeres
Felhasznált IC vagy alkatrész
LP3991
Kimeneti feszültség
1,5V