LP38692MP-1.8/NOPB
DigiKey raktári szám
LP38692MP-1.8/NOPBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
LP38692MP-1.8/NOPBCT-ND - Vágott szalag (CT)
LP38692MP-1.8/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LP38692MP-1.8/NOPB
Leírás
IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT-223-5
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A SOT-223-5
EDA / CAD modellek
LP38692MP-1.8/NOPB modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
55 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
100 µA
PSRR
55dB (120Hz)
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
10V
Tokozás
TO-261-5, TO-261AB
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V
Gyártói tokozás
SOT-223-5
Dropout feszültség (max.)
1,6V / 1A