ECS-3953M-500-BN-TR
DigiKey raktári szám
XC342TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC342CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC342DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-3953M-500-BN-TR
Leírás
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-3953M-500-BN-TR modellek
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
25mA
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (7x5)
Frekvencia
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,067" (1,70mm)