LP38692MP-1.8/NOPB
DigiKey raktári szám
2156-LP38692MP-1.8/NOPB-ND
Gyártó
National Semiconductor
Gyártói cikkszám
LP38692MP-1.8/NOPB
Leírás
IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT-223
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A SOT-223
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
55 µA
Csomagolás
Ömlesztve
Max. üzemi áram
100 µA
Alkatrész státusza
Aktív
PSRR
55dB (120Hz)
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
10V
Tokozás
TO-261-5, TO-261AB
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V
Gyártói tokozás
SOT-223
Dropout feszültség (max.)
1,6V / 1A