LP3855EMP-3.3/NOPB
DigiKey raktári szám
LP3855EMP-3.3/NOPBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
LP3855EMP-3.3/NOPBCT-ND - Vágott szalag (CT)
LP3855EMP-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LP3855EMP-3.3/NOPB
Leírás
IC REG LIN 3.3V 1.5A SOT-223-5
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1,5A SOT-223-5
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LP3855EMP-3.3/NOPB modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
3 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
73dB ~ 57dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
7V
Tokozás
TO-261-5, TO-261AB
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SOT-223-5
Dropout feszültség (max.)
0,44V / 1,5A