APHD1608LCGCK
DigiKey raktári szám
754-2031-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
754-2031-1-ND - Vágott szalag (CT)
754-2031-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APHD1608LCGCK
Leírás
LED GREEN CLEAR 1608 SMD
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zöld 570nm LED jelzőlámpa - diszkrét 1,9V 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
APHD1608LCGCK modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
1,9V
Gyrt.
Üzemi áram
2mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Fényszög
100°
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Szín
Jellemző hullámhossz
Konfiguráció
standard
Csúcs hullámhossz
574nm
Lencse színe
Színtelen
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Gyártói tokozás
Fényerősség
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Lencse formája
Kerek kupolás felső résszel
Max. magasság
0,75mm
Lencse mérete
0,70mm átmérő