APA0609330M050R
DigiKey raktári szám
478-APA0609330M050RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-APA0609330M050RCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-APA0609330M050RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APA0609330M050R
Leírás
CAP ALUM POLY 33UF 20% 50V SMD
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
33 µF 50 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 30mohm 5000 óra / 105°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Gyártó
KYOCERA AVX
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
85 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
1.7 A @ 100 kHz
Típus
Polimer
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Kapacitás
33 µF
Max. magasság (beültetve)
0,386" (9,80mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Névleges feszültség
50 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30mohm