LMR36506R5RPER
DigiKey raktári szám
296-LMR36506R5RPERTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-LMR36506R5RPERCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-LMR36506R5RPERDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LMR36506R5RPER
Leírás
IC REG BUCK 5V 600MA 9VQFN
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív rögzített 5V 1 Kimenet 600mA 9-PowerVFQFN
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
65V
Kapcsolási frekvencia
200kHz ~ 2,2MHz
Szinkrondetektor
Igen
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Bemeneti feszültség (min.)
3V