LMR36506R3RPER
DigiKey raktári szám
296-LMR36506R3RPERTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-LMR36506R3RPERCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-LMR36506R3RPERDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LMR36506R3RPER
Leírás
IC REG BUCK 3.3V 600MA 9VQFN
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív rögzített 3,3V 1 Kimenet 600mA 9-PowerVFQFN
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LMR36506R3RPER modellek
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
65V
Gyrt.
Kimeneti feszültség (min.)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kimeneti áram
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
200kHz ~ 2,2MHz
Funkció
Feszültségcsökkentő
Szinkrondetektor
Igen
Kimeneti polaritás
Pozitív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Topológia
Rögzítés módja
Felületszerelt, hornyolt élű
Kimenet típusa
Tokozás
Kimenetek száma
1
Gyártói tokozás
9-VQFN-HR (2x2)
Bemeneti feszültség (min.)
3V