ECS-250-12-33B2Q-JES-TR3 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Abracon LLC
Raktáron: 12 019
Adatlap
KYOCERA AVX
Raktáron: 2 985
Adatlap
Jauch Quartz
25 MHz ±20ppm kristály 12pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ECS-250-12-33B2Q-JES-TR3
DigiKey raktári szám
50-ECS-250-12-33B2Q-JES-TR3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
50-ECS-250-12-33B2Q-JES-TR3CT-ND - Vágott szalag (CT)
50-ECS-250-12-33B2Q-JES-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-250-12-33B2Q-JES-TR3
Leírás
CRYSTAL 25.000 MHZ 12PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Frekvencia
25 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Terhelő kapacitás
12pF