LMR16006XDDCT
DigiKey raktári szám
296-38546-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-38546-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-38546-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LMR16006XDDCT
Leírás
IC REG BUCK ADJ 600MA SOT23
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 0,765V 1 Kimenet 600mA SOT-23-6 vékony, TSOT-23-6
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LMR16006XDDCT modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
60V
Gyrt.
Kimeneti feszültség (min.)
Sorozat
Kimeneti feszültség (max.)
55V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kimeneti áram
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
700kHz
Funkció
Feszültségcsökkentő
Szinkrondetektor
No
Kimeneti polaritás
Pozitív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
Tokozás
Kimenetek száma
1
Gyártói tokozás
SOT-23-THIN
Bemeneti feszültség (min.)
4V