LMR16006XEVM
DigiKey raktári szám
296-43455-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LMR16006XEVM
Leírás
EVAL BOARD FOR LMR16006
Részletes leírás
LMR16006 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step-down 1 nem leválasztott kimenet Kimenetek fejlesztőlaphoz
Kategória
Kimeneti áram
600mA
Gyártó
Texas Instruments
Bemeneti feszültség
6V ~ 60V
Sorozat
Topológia
Buck
Csomagolás
Doboz
Kapcsolási frekvencia
700kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Tartalom
áramköri lap(ok)
Rendeltetés
DC/DC, Step-down
Felhasznált IC vagy alkatrész
LMR16006
Kimenetek és azok típusa
1 nem leválasztott kimenet
Alap típusszám
Kimeneti feszültség
5V