LM76005QRNPRQ1 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Texas Instruments
Raktáron: 0
Adatlap
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 1V 1 Kimenet 5A 30-WFQFN szabadon lévő kontaktus
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
LM76005QRNPRQ1
DigiKey raktári szám
296-LM76005QRNPRQ1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-LM76005QRNPRQ1CT-ND - Vágott szalag (CT)
296-LM76005QRNPRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM76005QRNPRQ1
Leírás
IC REG BUCK ADJ 5A 30WQFN
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
LM76005QRNPRQ1 modellek
Kategória
Kimeneti feszültség (max.)
57V
Kapcsolási frekvencia
200kHz ~ 500kHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimeneti polaritás
Pozitív
Típusjelölés
autóipar
Topológia
Minősítés
AEC-Q100
Bemeneti feszültség (min.)
3,5V
Bemeneti feszültség (max.)
60V