APG1608SURKC/T
DigiKey raktári szám
754-1359-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
754-1359-1-ND - Vágott szalag (CT)
754-1359-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APG1608SURKC/T
Leírás
LED RED CLEAR CHIP SMD
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 630nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2V 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
APG1608SURKC/T modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Fényszög
120°
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Szín
Jellemző hullámhossz
Konfiguráció
standard
Csúcs hullámhossz
645nm
Lencse színe
Színtelen
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Gyártói tokozás
Fényerősség
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Lencse formája
Téglalap lapos felső résszel
Max. magasság
0,28mm
Lencse mérete
1,20mm x 0,80mm