MPZ2012S221ATD25 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Pulse Electronics
Raktáron: 7 435
Adatlap
Similar
Pulse Electronics
Raktáron: 0
Adatlap
220 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 3A 40mohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MPZ2012xxxxxxxx
MPZ2012S221ATD25
DigiKey raktári szám
445-MPZ2012S221ATD25TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-MPZ2012S221ATD25CT-ND - Vágott szalag (CT)
445-MPZ2012S221ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPZ2012S221ATD25
Leírás
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
MPZ2012S221ATD25 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Névleges áram (max.)
3A
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
40mohm
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Szűrő típusa
Tápvezeték
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
1
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Impedancia / frekvencia
220 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)