F28P650DK9NMR
DigiKey raktári szám
296-F28P650DK9NMR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
F28P650DK9NMR
Leírás
32-BIT MCU 2X C28X+CLA
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
C28x C2000™ C28x Piccolo™ Mikrovezérlő IC 32 bites kétmagos 200MHz 1,28MB (1,28M x 8) FLASH 169-NFBGA (9x9)
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
RAM mérete
248K x 8
Csomagolás
Ömlesztve
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,8V ~ 3,63V
Alkatrész státusza
Aktív
Adatátalakítók
A/D 34x10b/16b SAR
Főprocesszor
C28x
Oszcillátor típusa
belső
Mag mérete
32 bites kétmagos
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Sebesség
200MHz