F28P650DK9NMRR
DigiKey raktári szám
296-F28P650DK9NMRRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-F28P650DK9NMRRCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-F28P650DK9NMRRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
F28P650DK9NMRR
Leírás
C2000 32-BIT MCU, 2X C28X+CLA CP
Részletes leírás
C28x C2000™ C28x Piccolo™ Mikrovezérlő IC 32 bites kétmagos 200MHz 1,28MB (1,28M x 8) FLASH 169-NFBGA (9x9)
Kategória
Programmemória mérete
RAM mérete
248K x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,8V ~ 3,63V
Adatátalakítók
A/D 34x12/16b SAR;D/A 2x12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Sebesség
200MHz