ALT4532P-181-T05G
DigiKey raktári szám
445-175377-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-175377-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-175377-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ALT4532P-181-T05G
Leírás
PULSE TRANSFORMERS FOR LAN INTER
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
180µH LAN Impulzustranszformátor 1CT:1CT Felületszerelt
EDA / CAD modellek
ALT4532P-181-T05G modellek
Kategória
Induktivitás
180µH
Gyártó
TDK
Menetszámáttétel (primer/szekunder)
1CT:1CT
Sorozat
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,177" H. x 0,126" Sz. (4,50mm x 3,20mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság (beültetve)
0,114" (2,90mm)
Transzformátor típusa
LAN
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C