F28P650DK6PZP
DigiKey raktári szám
296-F28P650DK6PZP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
F28P650DK6PZP
Leírás
C2000 32-BIT MCU, 2X C28X+CLA CP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
C28x C2000™ C28x Piccolo™ Mikrovezérlő IC 32 bites kétmagos 200MHz 1,28MB (1,28M x 8) FLASH 100-HTQFP (14x14)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
F28P650DK6PZP modellek
Kategória
Programmemória mérete
FLASH
Sorozat
RAM mérete
248K x 8
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,8V ~ 3,63V
Adatátalakítók
A/D 24x12/16b SAR;D/A 2x12b
Oszcillátor típusa
belső
Mag mérete
32 bites kétmagos
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Sebesség
200MHz