IHW40N65R6XKSA1
DigiKey raktári szám
448-IHW40N65R6XKSA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IHW40N65R6XKSA1
Leírás
IGBT 650V 83A TO247-3
Gyártói standard átfutási idő
45 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT 650 V 83 A 210 W Furatszerelt PG-TO247-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IHW40N65R6XKSA1 modellek
Kategória
Bemenet típusa
standard
Gyártó
Infineon Technologies
Kapu töltés
159 nC
Csomagolás
Csőtár
Td (on/off) / 25°C
17ns/211ns
Alkatrész státusza
Aktív
Tesztelési körülmények
400V, 40A, 10ohm, 15V
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
650 V
Záróirányú feléledési idő (Trr)
99 ns
Max. kollektoráram (Ic)
83 A
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 175°C (TJ)
Max. kollektoráram (Icm)
120 A
Rögzítés módja
Furatszerelt
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
1,6V / 15V, 40A
Tokozás
TO-247-3
Max. teljesítmény
210 W