820443011E
DigiKey raktári szám
732-820443011ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
732-820443011ECT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
820443011E
Leírás
VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 V 6 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 14mm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
820443011E modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
517 V
Gyártó
Würth Elektronik
Lökőáram
6 kA
Sorozat
Energia
175J
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Áramkörök száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
420 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
300 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. DC feszültség
385 V
Tulajdonságok
Hővédelemmel ellátott
Varisztor feszültség (min.)
423 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Varisztor feszültség (tip.)
470 V
Tokozás
Tárcsa 14mm