MBN0.25SV250
DigiKey raktári szám
1030-MBN0.25SV250-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBN0.25SV250
Leírás
GROUND BRAID TUBE 0.25"DIAX250'
Részletes leírás
Cső alakú Földelőszalag 0,250" (6,35mm, 1/4") - külső átmérő X 250,0' (76,20m) 36AWG
Kategória
Méret
0,250" (6,35mm, 1/4") - külső átmérő
Vastagság
0,013" (0,33mm)