MBN0.50SV100
DigiKey raktári szám
1030-MBN0.50SV100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBN0.50SV100
Leírás
GROUND BRAID TUBE 0.5"DIA X 100'
Részletes leírás
Cső alakú Földelőszalag 0,500" (12,70mm, 1/2") - külső átmérő X 100,0' (30,48m) 36AWG
Kategória
Méret
0,500" (12,70mm, 1/2") - külső átmérő
Vastagság
0,013" (0,33mm)