MBN0.13SV100
DigiKey raktári szám
1030-MBN0.13SV100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBN0.13SV100
Leírás
GROUND BRAID TUBE 0.13"DIAX100'
Gyártói standard átfutási idő
3 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Cső alakú Földelőszalag 0,125" (3,18mm, 1/8") - külső átmérő X 100,0' (30,48m) 36AWG
Kategória
Méret
0,125" (3,18mm, 1/8") - külső átmérő
Gyártó
Techflex
Vastagság
0,013" (0,33mm)