PE014006 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TE Connectivity
Raktáron: 0
Adatlap
univerzális relé SPDT (1 Form C) 6VDC Tekercs Furatszerelt
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TE Connectivity Relay Products | Digi-Key Daily
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
PE014006
DigiKey raktári szám
PB907-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PE014006
Leírás
RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 6V
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
PE014006 modellek
Kategória
Végződtetés módja
Gyrt.
Védettség
szigetelt - árnyékolt
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
4,5VDC
Csomagolás
Csőtár
Kikapcsolási feszültség
0,6VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
8 ms
Rögzítés módja
Kikapcsolási idő
8 ms
Tekercs feszültsége
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Érintkező kialakítása
SPDT (1 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüst nikkel (AgNi)
Névleges áram
5 A
Tanúsítvány
cURus, VDE
Kapcsolási feszültség
400VAC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
2000VA
Tekercs ellenállása
172 Ohms
Tekercsáram
34.8 mA